• Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Dom z pięcioma pokojami – opcja dla dużej rodziny

POWRÓT
(z życia pracowni) 29.11.2019
Duża rodzina to większe potrzeby mieszkaniowe – aby każdy z domowników czuł się swobodnie i miał swoją przestrzeń, warto przyjrzeć się projektom domów z odpowiednią liczbą pokoi. Nie oznacza to jednak konieczności wybudowania dużego domu – raczej dokonanie dobrego wyboru spośród dobrze przemyślanych projektów.

Pracownia Dom Dla Ciebie posiada blisko 400 projektów domów z 5. pokojami. Ich powierzchnie zaczynają się już od 80 m². Dom z większą liczbą pokoi spełni potrzeby rodziny z 3-4. dzieci, zakładając, że każde z nich będzie miało swój pokój, a rodzice będą posiadać swoją sypialnię i ewentualnie dodatkowe miejsce na gabinet czy pokój gościnny.

Dom dla dużej rodziny

Większa liczba domowników oznacza, że trzeba będzie wziąć pod lupę projekty domów z odpowiednią dla całej rodziny liczbą pokoi. Dom wcale nie będzie musiał być duży – musi być dobrze zaprojektowany, z przemyślanym układem, co najmniej dwiema łazienkami, garderobą, dużym salonem, najlepiej połączonym z kuchnią, aby domownicy jak najwięcej czasu spędzali razem.

Jako przykład niewielkiego, a bardzo funkcjonalnego projektu domu, może posłużyć Eco 1. Nowoczesna bryła, garaż jednostanowiskowy, pięć pokoi, dwie łazienki, a wszystko to na dwóch kondygnacjach i nieco ponad 92 m².

projekt_domu_dla_duzej_rodziny_eco_1

Kolejnym przykładem projektu domu dla większej rodziny jest Rumcajs – nowoczesny, z dużymi przeszkleniami, z pięcioma pokojami, z czego dwa z nich (w tym salon) znajdują się na parterze, a trzy bardzo komfortowe, o powierzchni 13-16 m² na piętrze. Dom posiada również garderobę i pomieszczenie gospodarcze – przestrzenie bardzo cenne w przypadku dużej rodziny i wielu zgromadzonych rzeczy.

dom_5_pokoi_rumcajs

Projekt domu z 5. pokojami

Tradycyjne domy wciąż cieszą się popularnością wśród szukających projektu domu. Diana to projekt ponadczasowy – powierzchnia domu to blisko 150 m², w zależności od potrzeb, może mieć 5 lub 6 pokoi. Do tego trzy łazienki, salon z jadalnią mający blisko 40 m², spiżarnią, garderobą i komfortowymi, dużymi sypialniami.

5_pokoi_projekt_duzego_domu_diana

Wybór projektu domu zależy od potrzeb jego mieszkańców. W przypadku dużej rodziny, 2+3 lub 2+4, optymalne byłoby zapewnienie każdemu dziecku pokoju, w którym czułoby się swobodnie i mogłoby w spokoju zająć się np. sprawami szkolnymi.

Pracownia Dom Dla Ciebie honoruje Kartę Dużej Rodziny - dzięki niej można uzyskać rabat na zakup projektu w wysokości 25%.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ
Zamów katalog