X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
Strona główna » PROJEKTY DOMÓW Z PŁASKIM DACHEM
WYSZUKAJ PROJEKT
Powierzchnia użytkowa
Pokaż opcje
zaawansowane
SORTUJ WG

PROJEKTY DOMÓW Z PŁASKIM DACHEM

(18)

gotowe projekty domów z płaskim dachem

Prezentujemy projekty domów z płaskim dachem. To oferta projektów domów w stylu nowoczesnym, nawiązujących do budownictwa mieszkaniowego o charakterze modernistycznym. Modna bryła domu przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wyrazistych rozwiązań. Płaski dach i nowoczesna konstrukcja będą wyróżniać się wśród okolicznych zabudowań.
Projekty domów z płaskim dachem obok atrakcyjnego wyglądu dają możliwość wykorzystania przestrzeni użytkowej piętra na całej jego wysokości, co jest ich niewątpliwym atutem. W tym wypadku nie trzeba się liczyć ze skosami na poddaszu. To oznacza znacznie większą przestrzeń w pokoju i wygodniejsze funkcjonowanie na co dzień. Łatwiejsza jest również aranżacja wnętrza. W odróżnieniu od skosu, pionowa ściana pozwala na bezproblemowe powieszenie półek , elementów dekoracyjnych oraz ustawienie szaf.
(0)
4 pokoje
2 łazienki
garaż: brak
Egon II bez garażu[B]
95,0 m²
(0)
285 tys.
4 pokoje
2 łazienki
garaż: 1-st.
Eco 4 z garażem 1−st.[A]
104,1 m²
(0)
306 tys.
5 pokoi
1 łazienka
garaż: 1-st.
Long z garażem 1−st.[A]
111,9 m²
(0)
310 tys.
4 pokoje
1 łazienka
garaż: 1-st.
Long II z garażem 1−st.[A]
112,7 m²
(0)
4 pokoje
2 łazienki
garaż: brak
Bianka bez garażu[B]
137,0 m²
(0)
558 tys.
10 pokoi
2 łazienki
garaż: 1-st.
Long z garażem 1−st. bliźniak[A−BL1]
223,6 m²
(0)
4 pokoje
1 łazienka
garaż: 2-st.
Alfa z garażem 2−st.[A]
273,3 m²
(2)
6 pokoi
3 łazienki
garaż: 2-st.
Beta z garażem 2−st.[A]
384,7 m²
(2)
5 pokoi
4 łazienki
garaż: 2-st.
Delta z garażem 2−st.[A]
263,3 m²
Nowoczesne projekty domów z płaskim dachem
Kubiczne projekty domów z płaskim dachem kojarzą się z nowoczesną architekturą, a domy bez spadów są prawdziwą gratką dla miłośników świeżych trendów. Każdy taki dom jest unikalny, tym bardziej, że nie w każdym miejscu można go postawić. Regionalne i miejscowe regulacje prawne często nakazują utworzenie dachu o odpowiednim kącie nachylenia. Z tego względu zachęcamy do zapoznania się z lokalnymi wymaganiami przed zamówieniem projektu.
Niezaleznie od tego czy  zdecydujemy się na dach płaski czy z dowolnym spadkiem wszystkie nasze projekty są zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i wiedzą techniczną obowiązującymi na dzień sporządzenia projektu. Projekty domów z płaskim dachem na równi z innymi projektami zapweniają odpływ wody deszczowej z  powierzchni dachów w sposób zgodny ze sztuką budowlaną.

Modne domy jednorodzinne
W naszej ofercie znajdziesz projekty domów z płaskim dachem o zróżnicowanym układzie i liczbie pomieszczeń, które w ostatnich latach stały się bardzo modne w budownictwie jednorodzinnym. Możesz postawić na mniejsze budynki z czterema pokojami lub obiekty przewidujące nawet dziesięć pokoi. Wybierz metraż dopasowany do Twoich potrzeb. Proponujemy rozwiązania dla singli, młodych par i rodzin wielodzietnych.
Serdecznie zachęcamy również do przyjrzenia się wszystkim dostępnym wariantom projektu. Większość naszych propozycji jest dostępna w kilku opcjach: z garażem jedno- lub dwustanowiskowym oraz w zróżnicowanych układach. Oferujemy również projekty domów z płaskim dachem z dodatkowym aneksem na paliwo stałe lub gazowe oraz pakietem energooszczędnym.

Projekty domów z płaskim dachem to idealna propozycja do osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu, odpowiadającego obowiązującym trendom projektowym.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ