X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


FAKRO Oficjalnym Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

POWRÓT
(nowości rynkowe) 05.08.2017

FAKRO_Sponsorem_CEV_Eurovolley_Polska_2017_01

Siatkówka w Polsce to po piłce nożnej najpopularniejsza dyscyplina zespołowa. Kochają ją tysiące wiernych kibiców, a polscy siatkarze odwdzięczają się odnosząc wspaniałe sukcesy.

Po trzech latach od Mistrzostw Świata, w których polska drużyna po spektakularnym turnieju została najlepszą drużyna globu, będziemy gospodarzem kolejnej wielkiej imprezy Mistrzostw Europy, które odbędą się w sierpniu i wrześniu.

Miło nam poinformować, że firma FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, została Oficjalnym Sponsorem CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

FAKRO to firma globalna, której produkty dostępne są na całym świecie. Mistrzostwa Europy w Polsce to przede wszystkim wyjątkowy sposób na zaprezentowanie firmy FAKRO na arenie międzynarodowej oraz doskonała promocja marki FAKRO. Transmisje z meczy będą prezentowane w 70 telewizjach, nie tylko w Europie ale także Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Australii czy w Azji.

Rywalizacja sportowa przypomina rywalizację w światowej gospodarce. Sponsorowanie Siatkarskich Mistrzostw Europy sprzyja kojarzeniu marki FAKRO z dynamiką, zdrowiem i wolą zwycięstwa. Konkurencja w biznesie prowadzi do rozwoju, przez co klient otrzymuje coraz lepszy i bardziej zaawansowany produkt, który czyni życie bardziej komfortowym, komentuje Janusz Komurkiewicz – Członek Zarządu FAKRO.

W związku z tym wydarzeniem chcielibyśmy również przedstawić Oficjalny Produkt Turnieju – roletę ARF. Roleta stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Oficjalny produkt turnieju dostępny jest już w sklepie internetowym sklep.fakro.pl w trzech, limitowanych wzorach.Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ