X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Gotowy projekt ogrodu - Dzierlatka III

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 20.03.2012

Miło jest nam poinformować wszystkich zainteresowanych architekturą ogrodową o zakończeniu prac nad najnowszym gotowym projektem ogrodu. Tym razem we współpracy z firmą Świat Ogrodów zaprojektowany został ogród dla projektu Dzierlatka III.


Aranżacja zieleni została rozplanowana tak aby wydobyć naturalne piękno ogrodowej przestrzeni, którym można się cieszyć w każdej porze roku. Dbałość o każdy szczegół dodatkowo podkreśla profesjonalizm wykonania projektu przez panią Małgorzatę Klimowicz.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą gotowych projektów oraz zbiorem cennych porad i ciekawostek z dziedziny planowania i realizacji ogrodów.


projekt_ogrodu_dzierlatka_3.jpg

Wszystkim tym, którzy przegapili premierę odcinka programu "Maja w ogrodzie" z udziałem pani Małgorzaty Klimowicz zapraszamy do obejrzenia powtórki.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ