X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
Strona główna » Konkursy - Blog roku Dom Dla Ciebie


Konkursy - Blog roku Dom Dla Ciebie

BLOG_ROKU

Co roku nasza pracownia - Archeco, zaprasza wszystkich klientów, którzy zakupili co najmniej jeden projekt naszego autorstwa do wzięcia udziału w Konkursie na najlepszy blog budowlany prowadzony w serwisie www.mojdomdlaciebie.pl. Rozstrzygnięcie  kolejnej - VIII edycji konkursu - nastąpi w dniu 30.06.2018 r. Nagrodą w konkursie są BONY podarunkowe o łącznej wartości 1000 zł do zrealizowania w ponad 30.000 punktów na terenie całego kraju, w terminie do końca 2018 roku. Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie www.domdlaciebie.com.pl w terminie nie dłuższym niż do 14 dni od  rozstrzygnięcia - równocześnie skontaktujemy się ze zdobywcą głównej nagrody.  

Dlaczego warto prowadzić blog budowlany?
Mój Dom Dla Ciebie to miejsce, gdzie możesz skorzystać z doświadczeń innych budujących. Znajdziesz tu zdjęcia, porady, ciekawe rozwiązania, a także pomoc od innych blogerów. Warto wspomnieć, że taki internetowy dziennik budowy pozostanie świetną pamiątką dokumentującą budowę Waszego wymarzonego domu. 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko:
Wejść na stronę www.mojdomdlaciebie.pl i założyć własny BLOG budowlany - zgodnie z prezentowanymi instrukcjami. Następnie na podstawie budowy własnego domu wg projektu z naszej Pracowni należy zamieszczać zdjęcia, opisy, komentować i odpowiadać na komentarze innych użytkowników oraz gości, prezentować swoje koncepcje, aranżacje tak aby Twój blog stał się jak najciekawszy i zainteresował jak największą liczbę czytelników.


Zwycięzca I edycji konkursu Blog Roku - jagodzianka.mojdomdlaciebie.pl, realizacja projektu Bażant II
Zwycięzca II edycji konkursu Blog Roku - mattis.mojdomdlaciebie.pl, realizacja projektu Bażant
Zwycięzca III edycji konkursu Blog Roku - moja-sojka.mojdomdlaciebie.pl, realizacja projektu Sójka II
Zwycięzca IV edycji konkursu Blog Roku - dzusti.mojdomdlaciebie.pl, realizacja projektu Agatka II
Zwycięzca V edycji konkursu Blog Roku - anka32.mojdomdlaciebie.pl, realizacja projektu Jaś II
Zwycięzca VI edycji konkursu Blog Roku - dziubson.mojdomdlaciebie.pl, realizacja projektu Lenka

Zwycięzca VII edycji konkursu Blog Roku - berrymonika78.mojdomdlaciebie.pl/, realizacja projektu Agatka II

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ