X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
Strona główna » Konkursy - Fotokonkurs Dom Dla Ciebie


Konkursy - Fotokonkurs Dom Dla Ciebie

FOTOKONKURS

Co roku zapraszamy wszystkich klientów, którzy zakupili co najmniej jeden projekt naszego autorstwa do wzięcia udziału w Fotokonkursie Dom Dla Ciebie. Zdjęcia mogą przedstawiać dom na każdym etapie budowy, jego zewnętrze elementy, wnętrza. Wszystko zależy od Państwa inwencji i pomysłu. Wśród osób, które prześlą zdjęcia własnego domu jury wytypuje zwycięzcę. Nagrodą w konkursie są BONY podarunkowe o wartości 500 zł do zrealizowania w ponad 30.000 punktów na terenie całego kraju. Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie www.domdlaciebie.com.pl w terminie nie dłuższym niż do 14 dni od jego rozstrzygnięcia. Równocześnie skontaktujemy się ze zdobywcą głównej nagrody. 


Zwycięzca III edycji Fotokonkursu Dom Dla Ciebie - realizacja projektu DZIERLATKA III !
Zwycięzca IV edycji Fotokonkursu Dom Dla Ciebie - realizacja projektu AGATKA !
Zwycięzca V edycji Fotokonkursu Dom Dla Ciebie - realizacja projektu JULEK !


Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ