X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Miedź w domu – nowoczesne aranżacje z modnym akcentem

POWRÓT
(z życia pracowni) 30.10.2018

Miedziane dodatki doskonale sprawdzą się w wykończeniu modnego wnętrza. Intensywność barwy miedzi zależy od naszych upodobań – wybierać możemy od jasnych, wpadających w złoto czy róż odcieni, aż po brunatne, kojarzone z brązem czy czerwienią. Widoczna tylko w drobnych dodatkach lub jako główny motyw wyróżniający aranżację – to, jak mocno miedź wyeksponujemy, zależy tylko od naszej wyobraźni.

miedziane_dodatk

Dodatki w kolorze miedzi – lampa, ramka, a może stolik?

Miedź jest z pewnością jednym z najmodniejszych obecnie materiałów wykorzystywanych w aranżacji wnętrz. Same dodatki mogą być wykonane z prawdziwej miedzi lub materiałów imitujących – zadowalający efekt uzyskamy oczywiście wtedy, gdy ich jakość będzie bardzo dobra. Trudno też sobie wyobrazić, że zamówimy stolik wykonany z prawdziwej miedzi, połączonej np. ze szkłem – jego cena mogłaby być na tyle wysoka, że szybko zrezygnowalibyśmy z tego pomysłu. Są jednak dostępne meble wykorzystujące właśnie imitacje, które bardzo dobrze się prezentują. Wystarczy tylko odwiedzić sklepy wnętrzarskie lub portale o tej tematyce.

miedz_w_domu

Jeśli chcemy wykorzystać akcenty w kolorystyce miedzi we wnętrzu domu, możemy sięgnąć np. po ramy na zdjęcia czy obrazy w kolorze miedzi czy lampy – bardzo modne obecnie, dostępne w wielu sklepach.

>>> Zobacz także: Urządzanie domu – jakie dodatki wybrać na ścianę?

Zieleń w… miedzi

Jeśli o dodatkach mowa, to warto pomyśleć też o zieleni. Pisaliśmy już o roślinach w domowej przestrzeni – dlaczego warto o nich pamiętać w aranżacji i jakie gatunki roślin doskonale sprawdzą się np. w salonie. Jeśli chcielibyśmy zaprojektować przestrzeń zgodnie z trendami, korzystając z miedzianych akcentów, śmiało można dobrać osłonki na doniczki w miedzianym kolorze. To modne, praktyczne i miłe dla oka rozwiązanie z pewnością sprawdzi się w aranżacji wnętrza.

miedziane_doniczki

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ