X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowa wizualizacja projektu - Czeczotka II

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 15.05.2018

Nowa wizualizacja projektu! Projekt domu Czeczotka II. (...) Wygodę i komfort użytkowania znajdzie tu 4 osobowa wesoła gromadka. Parter projektu jako część ogólna obejmuje: sympatyczny pokój, salon z kominkiem dwustronnym oraz miejscem jadalnym, otwartą wygodną kuchnią, hol i schody na górę oraz sporą łazienkę. Czeczotka II posiada pomieszczenie techniczne za garażem. W zależności od preferencji można wybrać CO na paliwo stałe lub na gaz. Przy niewielkiej rozmiarze projektu dużym atutem jest przestronny hol gdzie mamy miejsce na praktyczne szafy. Piętro to część prywatna, obejmująca: trzy sypialnie z łazienką oraz hol. Projekt domu utrzymamy jest w delikatnie współczesnej stylistyce dzięki zastosowaniu modnych elementów wykończeniowych na dachu i elewacjach.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Czeczotka II
Autor projektu: Maja Klimowicz

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ