X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowa wizualizacja projektu - Pola

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 27.06.2019

Nowość! Projekt domu Pola. Pola to projekt nieduży, ale wygodny, o nowoczesnym charakterze. Wejście znajduje się w praktycznym podcieniu. Przy wejściu znajduje się duże pomieszczenie gospodarcze z piecem i pralką. Na parterze przewidziano również pokój/gabinet oraz wygodną łazienkę z wanną. Z tyłu domu znajduje się salon z kuchnią i z kominkiem. Stół jadalny zlokalizowany przy kuchni mieści się w przeszklonej wnęce, która pozwala na podziwianie ogrodu podczas wspólnych posiłków. Także w części wypoczynkowej salonu przewidziano duże okno. Na poddaszu projektu znajdują się 3 sypialnie (w tym jedna z własną, wygodną garderobą) oraz łazienka. Dwa pokoje posiadają wyjście na balkon. Prostą elewację tego domu urozmaicają okładziny – drewniana i klinkierowa.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Pola
Autor projektu: Agnieszka Golara

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ