X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowa wizualizacja projektu - Sroka III

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 14.09.2017

Nowa wizualizacja projektu! Projekt domu Sroka III. (...) W strefie dziennej mamy ogromny, prostokątny salon (...). W salonie mamy kominek. Z holu rozprowadzającego łatwo dojść do kwadratowej kuchni ze spiżarnią. W drugiej części domu – nocnej znajdują się trzy duże sypialnie i jedna malutka oraz łazienka. (...) Sroka III to dom przeznaczony dla czterech lub pięciu osób utrzymany w tradycyjnej stylistyce domków parterowych. Na poddaszu nieużytkowym znajduje się miejsce do wykorzystania na cele pomocnicze i dostępne jest za pomocą chowanych w stropie składanych schodków.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Sroka III
Autor projektu: Maja Klimowicz

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ