X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy projekt - Głuszec II A

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 16.05.2018

Nowość! Projekt domu Głuszec II A. (...) Ten dwukondygnacyjny i prosty konstrukcyjnie dom z wbudowanym garażem jest dobrą alternatywą na wąskie działki lub do zabudowy bliźniaczej. Zadaszone wejście nie jest usytuowane frontalnie, ale z boku budynku. Na rzucie prostokąta zaprojektowano ustawną funkcję. Na parterze mieści się strefa wspólna, dzienna - salon z otwartą kuchnią. Można z niego wyjść na taras. Pomiędzy kuchnią a strefa jadalni zaprojektowano kominek W strefie wejściowej przewidziano miejsce na szafę wnękową (wiatrołap). Pod schodami na górne piętro wygospodarowano miejsce na spiżarnię pomocną dla kuchni. Z dużego wiatrołapu można wejść do małej łazienki z prysznicem oraz do garażu i kotłowni z piecem na paliwo stałe. Kotłownię zaprojektowano od frontu budynku. Na piętro - użytkowe poddasze dostaniemy się poprzez klatkę schodową umiejscowioną w centralnej części domu. Na tej kondygnacji w projekcie zaproponowano trzy sypialnie, garderobę oraz duża łazienkę. Głuszec II jest proporcjonalnym, symetrycznym i zwartym budynkiem. Ze względów ekonomicznych zrezygnowano z balkonów i tarasów. Pokoje posiadają portfenetry a łazienka okno połaciowe. Głuszec II jest ma nowoczesną ale skromną stylistykę elewacji co sprawia, że nadaje się na każdy teren ze względu na uniwersalne rozwiązania. Dzięki oszczędnej formie i niedużej powierzchni użytkowej jest tani i ekonomiczny w eksploatacji oraz realizacji. Zewnętrzna elewacja cechuje się delikatnym detalem i naturalną kolorystyką.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Głuszec II A
Autor projektu: Maja Klimowicz

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ