X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy projekt - Nowa

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 11.01.2019

Nowość! Projekt domu Nowa. (...) Ten piętrowy dom z eleganckimi detalami,lukarnami i podcieniami będzie świetnie prezentował się w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych oraz również wpisze się w istniejąca tkankę osiedli miejskich. Przewidziany układ rozdziela przestrzeń ogólnodostępną, zlokalizowaną na parterze domu od części sypialnej, znajdującej się na piętrze. Na parterze tego okazałego domu zaproponowano jednoprzestrzenną strefę salonu z kuchnią i jadalnią. Ta otwarta przestrzeń posiada przeszklony wykusz przy jadalni oraz wyjście na zadaszony taras dzięki czemu jest harmonijnie połączona z ogrodem. Na tej kondygnacji przewidziano jeszcze pokój z garderobą i indywidualna łazienką, niewielki WC, spiżarnię przy kuchni, wiatrołap, garderobę w holu, kotłownię z dwustanowiskowym garażem. Na piętrze tego rodzinnego zaproponowano prostokątny hol wokół, którego przewidziano, trzy wygodne pokoje sypialnie oraz dwie łazienki (jedna połączona z sypialnią małżeńską).Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Nowa
Autor projektu: Maja Klimowicz

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ