X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy projekt - Strzyżyk II A1

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 13.08.2019

Nowość! Projekt domu Strzyżyk II A1. Strzyżyk II A1 to projekt gotowy klasycznego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym dedykowany dla rodzin 2+2 lub 2+3. Funkcja domu została zaprojektowana z uwzględnieniem optymalnych potrzeb mieszkańców. Na parterze przewidziano wiatrołap z garderobą prowadzący do części komunikacyjnej domu - holu - wraz ze schodami na użytkowe poddasze. Wokół niego zaproponowano pokój gościnny salon z otwartą kuchnią jadalnią i kominkiem. Z salonu można wyjść na zadaszony taras i dalej strefę ogrodową. Obok kuchni zaplanowano wygodną spiżarnię. Do garażu i dalej do pomieszczenie z piecem CO wchodzi się z holu nie wychodząc na zewnątrz. Na poddaszu zaprojektowano praktyczny, doświetlony hol - korytarz rozprowadzający do trzech sypialni, łazienki i pralni. Z korytarza można wyjść bezpośrednio na taras nad garażem. Architektura zewnętrzna budynku to pochwała elegancji i prostoty. Zadaszone wejście do domu wsparte jest na dwóch słupach, podobnie jak zadaszenie tarasu z tyłu budynku.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Strzyżyk II A1
Autor projektu: Maja Klimowicz

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ