X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy wariant projektu - Nasturcja z garażem

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 12.07.2018

Nowość! Projekt domu Nasturcja z garażem. Nasturcja to projekt niedużego domu parterowego o klasycznej stylistyce. Biały kolor elewacji z niewielkim dodatkiem szarości oraz ciemny dach sprawiają, że budynek wygląda elegancko i stylowo. Wiatrołap prowadzi do obszernego holu z zabudowaną szafą, z którego wchodzi się do dużego salonu. Salon posiada miejsce na kominek oraz wydzieloną część na stół jadalny przy atrakcyjnym oknie. Przy części jadalnej znajduje się wejście do kuchni, która posiada okno z widokiem na wejście oraz wygodną spiżarnię. Duży i zadaszony taras dostępny jest z części wypoczynkowej salonu - prowadzą na niego wygodne drzwi balkonowe. Część prywatna to 3 duże sypialnie oraz 2 łazienki. W projekcie przewidziano piec na paliwo stałe zlokalizowany w kotłowni przy wejściu do domu. Dom przekryty jest dachem dwuspadowym na konstrukcji z prefabrykowanej więźby dachowej Mitek. Pozwala to na zmniejszenie ilości ścian nośnych, lekki strop oraz wygospodarowanie strychu na cele magazynowe (dojście wyłazem stropowym).Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Nasturcja z garażem
Autor projektu: Agnieszka Golara

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ