X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy wariant projektu - Tadeusz z garażem 2st

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 12.06.2019

Nowość! Projekt domu Tadeusz z garażem 2st. Projekt domu Tadeusz to piętrowy dom zaprojektowany na planie kwadratu, z prostym dachem czterospadowym. Jest on przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano salon z kominkiem i otwartą kuchnią. Salon posiada dwa duże wyjścia na taras, w tym jedno zadaszone. W kuchni również przewidziano duże okno, dzięki czemu będzie dobrze doświetlona. Okno to jest skierowane na strefę wejściową działki. Wejście do domu znajduje się w podcieniu chroniącym przed opadami. Z boku budynku zaprojektowano garaż dwustanowiskowy, do którego można wejść przez wiatrołap. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, duża garderoba oraz łazienka i osobne pomieszczenie z pralką. Do każdej z sypialni można zaprojektować garderobę, tak jak to pokazano przerywaną linią na rzucie piętra. Pralkę w takim wypadku można umieścić w łazience, która jest dość spora. W projekcie przewidziano również kotłownię na paliwo stałe. Konstrukcję dachu przewidziano jako wiązary prefabrykowane Mitek. Projekt domu Tadeusz jest proporcjonalnym, klasycznym domem piętrowym, z wyważoną elewacją. Najlepszy do miejskiej, zwartej zabudowy.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Tadeusz z garażem 2st
Autor projektu: Agnieszka Golara

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ