X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Okno FTT U8 Thermo- lider wśród okien dachowych

POWRÓT
(nowości rynkowe) 04.10.2019

Firma FAKRO posiada w swojej ofercie najcieplejsze okno dachowe na rynku z pojedynczym pakietem szybowym FTT U8 Thermo, charakteryzujące się współczynnikiem przenikania ciepła Uw 0,58 W/m2K. Okno FTT U8 Thermo, oferowane jest w zestawie z kołnierzem do ciepłego montażu EHV-AT Thermo oraz pakietem kołnierzy izolacyjnych XDK.

Dowiedz się więcej:

https://bit.ly/2m79r62


do_publikacji_FTT_U8_Thermo_fbźródło: Fakro

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ
Zamów katalog
Zamów rozmowę
713112066