X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
Strona główna » Formularz zamawiania dodatków


Formularz zamówienia dodatków

Krok 1     Krok 2     Krok 3
Wykorzystując poniższy prosty panel, wybierz interesujące Cię przedmioty. Po wybraniu przedmiotów - przejdź na dół strony i kliknij "Dalej". Przejdziesz do Kroku 2.
Proszę wybrać produkty
Poradnik "Ogród Dla Ciebie"
Poradnik "Ogród Dla Ciebie"
 
Cena: 19,99 zł
 
Poradnik stanowi zbiór praktycznych wskazówek jak przygotować glebę pod ogród, jakie położyć instalacje, z jakich materiałów użyć do utwardzenia powierzchni, jak zbudować oczko wodne, czym się kierować planując nasadzenia roślinne oraz wiele innych ważnych informacji. Czytelnik znajdzie również kilka praktycznych informacji takich jak na co w czasie zakładania ogrodu zwrócić szczególną uwagę, jak uniknąć trudnych później do naprawienia błędów oraz związanych z nimi dodatkowych kosztów. Poradnik "Ogród dla Ciebie" jest również integralną częścią gotowych projektów ogrodów opracowanych przez Świat Ogrodów dla domów Pracowni Projektowej Archeco, które już wkrótce pojawią się w naszej ofercie.
...
 
Pakiet "Energooszczędny Dom Dla Ciebie"
Pakiet "Energooszczędny Dom Dla Ciebie"
 
Cena: 9,99 zł
 
Pakiet ma na celu zmniejszenie sumarycznego rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną, poprzez zastosowanie rozwiązań i materiałów posiadających lepsze parametry techniczne (w tym izolacyjność termiczną) niż standardowe stosowane w projekcie. Opracowanie to można wykorzystać na etapie adaptacji zakupionego projektu, wprowadzając sugerowane rozwiązania projektowe i materiały. Pakiet zawiera 19 dokładnych detali wraz z opisami. Zobacz szczegóły
...
 
 
 
Tablica Informacyjna
Tablica Informacyjna
 
Cena: 49,99 zł
 
Budowlana Tablica Informacyjna ma kształt prostokąta o wymiarach 120 x 70 cm. Napisy wykonane są w sposób czytelny i trwały, na sztywnej płycie koloru żółtego ( PCV grubości: 0,8 mm), literami i cyframi koloru czarnego (sitodruk), o wysokości co najmniej 4 cm. Jest zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 26.06.2002 r. Dz.U. Nr 108 z 17 lipca 2002 r. poz. 953. Dodatkowo zawiera estetyczne firmowe logo "Dom Dla Ciebie" na granatowym tle. Kupując projekt domu tablicę możesz otrzymać za darmo! Zobacz szczegóły promocji Zyskaj 500zł na własne wydatki! * Uwaga! Informujemy, że tablica zostanie dostarczona w odrębnej przesyłce i zawiera koszty wysyłki. Czas realizacji 2 do 3 tygodni. Oferta skierowana do klienta indywidualnego.
...
 
Miarka budowlana
Miarka budowlana
 
Cena: 7,99 zł
 
Bardzo poręczna miarka budowlana koloru czarnego z żółtymi elementami. Wykonana jest z przyjemnego w dotyku materiału sztucznego z perforacjami antypoślizgowymi. Na obudowie naklejka z firmowym logiem w kolorze białym na czerwonym tle. Długość 3m, podziałka w centymetrach. Wbudowane dwa przyciski hamulca chwilowego i jedna blokada stała. Posiada wygodny wieszak oraz solidny metalowy klips zaciskowy.
...
 
 
 
Długopis
Długopis
 
Cena: 2,49 zł
 
Automatyczny długopis koloru srebrnego z nadrukowanym firmowym logiem oraz adresem strony www w kolorze czerwonym. Wymienny wkład, standardowo niebieski.
...
 
Ołówek drewniany
Ołówek drewniany
 
Cena: 1,99 zł
 
Drewniany ołówek z gumką. Kolor naturalny. Posiada czarny nadruk z firmowym logiem i stroną internetową. Twardość HB.
...
 
 
 
Teczka na dokumenty
Teczka na dokumenty
 
Cena: 4,99 zł
 
Wysokiej jakości, elegancka teczka na dokumenty. Wykonana jest ze sztywnego kartonu. Na froncie posiada ciekawy element foliowania.
...
 
Projekt ogrodu dla domu Agatka B
Projekt ogrodu dla domu Agatka B
 
Cena: 600,00 zł
 
Projekt ogrodu dla domu Agatka bez garażu z tarasem o wystawie północnej lub południowej autorstwa Małgorzaty Klimowicz - Świat Ogrodów. Pełnowartościowy projekt zawiera oprócz ogólnego opisu, plany zagospodarowania, plany małej architektury, roślinności ogrodu wraz ze spisem gatunków i odmianami roślin. Wszystko to poparte projektami w skali 1:100, rzutami 2D, wizualizacjami 3D oraz elewacjami. Rabat ponad 60%, przy zakupie projektu. Promocja obejmuje także klientów, którzy już nabyli projekt domu. Jedynie 199 zł. Zamawiając projekt ogrodu w promocyjnej cenie podaj w uwagach unikalny kod swojego projektu domu i numer faktury. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.
...
 
 
 
Projekt ogrodu dla domu Bocian A
Projekt ogrodu dla domu Bocian A
 
Cena: 600,00 zł
 
Projekt ogrodu dla domu Bocian z tarasem o wystawie północnej lub południowej autorstwa Małgorzaty Klimowicz - Świat Ogrodów. Pełnowartościowy projekt zawiera oprócz ogólnego opisu, plany zagospodarowania, plany małej architektury, roślinności ogrodu wraz ze spisem gatunków i odmianami roślin. Wszystko to poparte projektami w skali 1:100, rzutami 2D, wizualizacjami 3D oraz elewacjami. Rabat ponad 60%, przy zakupie projektu. Promocja obejmuje także klientów, którzy już nabyli projekt domu. Jedynie 199zł. Zamawiając projekt ogrodu w promocyjnej cenie podaj w uwagach unikalny kod swojego projektu domu i numer faktury. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.
...
 
Projekt ogrodu dla domu Dzierlatka III A
Projekt ogrodu dla domu Dzierlatka III A
 
Cena: 600,00 zł
 
Projekt ogrodu dla domu Dzierlatka III z tarasem o wystawie północnej lub południowej autorstwa Małgorzaty Klimowicz - Świat Ogrodów. Pełnowartościowy projekt zawiera oprócz ogólnego opisu, plany zagospodarowania, plany małej architektury, roślinności ogrodu wraz ze spisem gatunków i odmianami roślin. Wszystko to poparte projektami w skali 1:100, rzutami 2D, wizualizacjami 3D oraz elewacjami. Rabat ponad 60%, przy zakupie projektu. Promocja obejmuje także klientów, którzy już nabyli projekt domu. Jedynie 199zł. Zamawiając projekt ogrodu w promocyjnej cenie podaj w uwagach unikalny kod swojego projektu domu i numer faktury. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.
...
 
 
 
Projekt ogrodu dla domu Filipek A
Projekt ogrodu dla domu Filipek A
 
Cena: 600,00 zł
 
Projekt ogrodu dla domu Filipek z garażem z tarasem o wystawie północnej lub południowej autorstwa Małgorzaty Klimowicz - Świat Ogrodów. Pełnowartościowy projekt zawiera oprócz ogólnego opisu, plany zagospodarowania, plany małej architektury, roślinności ogrodu wraz ze spisem gatunków i odmianami roślin. Wszystko to poparte projektami w skali 1:100, rzutami 2D, wizualizacjami 3D oraz elewacjami. Rabat ponad 60%, przy zakupie projektu. Promocja obejmuje także klientów, którzy już nabyli projekt domu. Jedynie 199 zł. Zamawiając projekt ogrodu w promocyjnej cenie podaj w uwagach unikalny kod swojego projektu domu i numer faktury. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.
...
 
Projekt ogrodu dla domu Kuba A
Projekt ogrodu dla domu Kuba A
 
Cena: 600,00 zł
 
Projekt ogrodu dla domu Kuba z garażem z tarasem o wystawie północnej lub południowej autorstwa Małgorzaty Klimowicz - Świat Ogrodów. Pełnowartościowy projekt zawiera oprócz ogólnego opisu, plany zagospodarowania, plany małej architektury, roślinności ogrodu wraz ze spisem gatunków i odmianami roślin. Wszystko to poparte projektami w skali 1:100, rzutami 2D, wizualizacjami 3D oraz elewacjami. Rabat ponad 60%, przy zakupie projektu. Promocja obejmuje także klientów, którzy już nabyli projekt domu. Jedynie 199 zł. Zamawiając projekt ogrodu w promocyjnej cenie podaj w uwagach unikalny kod swojego projektu domu i numer faktury. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.
...
 
 
 
Podsumowanie płatności:
suma do zapłaty:
0,00 zł
 

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ