X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
Strona główna » ZAMÓW BEZPŁATNY KATALOG


ZAMÓW BEZPŁATNY KATALOG

Jeśli szukasz sprawdzonego projektu domu to mamy dobrą wiadomość, już dziś możesz zamówić bezpłatny katalog projektów  Domy Dla Ciebie 1/2019. Znajdziesz w nim 143 projekty domów naszego autorstwa. Wśród nich są popularne projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym, projekty domów bliźniaczych i szeregowych, oraz wiele nowości z roku 2018.

Uwaga: zamawiając katalog zyskujesz dodatkowy RABAT 100zł* na zakup projektu domu (*dotyczy klientów indywidualnych, rabat łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji dla posiadaczy karty dużej rodziny).

www_katalog_2019_pasek1


Jeżeli chcesz otrzymać rabat na zakup projektu, uzupełnij koniecznie pole "E-mail" (jest to jednoznaczne z zapisaniem się do naszego newslettera).
Dane kontaktowe i do wysyłki:
Ankieta

Aby otrzymać bezpłatny katalog, wystarczy wypełnić obowiązkową ankietę i podać dane do wysyłki katalogu.
Skąd się dowiedziałeś o naszej Pracowni?
Planuję zakup projektu domu:
do 3 miesięcy
do 6 miesięcy
do 1 roku
powyżej roku
nie planuję
Planuję budowę domu w terminie:
do 6 miesięcy
do 1 roku
powyżej roku
nie planuję
Posiadam warunki zabudowy lub wpis z planu zagospodarowania?
tak
nie
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię i nazwisko, adres pocztowy, e-mail, telefon) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora danych: Dom Dla Ciebie, Archeco sp.z o.o. ul.Sosnowa 30/2, 55-075 Bielany Wrocławskie. Jestem świadomy prawa do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz do cofnięcia zgody.
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu oraz Politykę prywatności.
 
suma do zapłaty: 0,00 zł  6,99 zł
informacje obowiazkowe
Klikając Potwierdzam zakup zobowiązujesz się do zapłaty powyższej kwoty.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ