projektowanie jest dziecinnie proste
Zaprojektuj swój wymarzony dom

 

Mam na imię ProjektAntek - dzień dobry!

Powiedz mi jakiego domu potrzebujesz, a ja wyszukam projekty odpowiednie dla Ciebie - mrówcza praca jest dla mrówek.

Co ty na to?

 

Kliknij strzałkę po prawej stronie aby przejść do następnego kroku

Ile pięter mieszkalnych?
parterowy
z poddaszem
piętrowy
piwnica
Krok 1
Kliknij kropeczkę pod obrazkiem , który odpowiada na pytanie ile chcesz mieć pięter mieszkalnych. Parterówka posiada ewentualne poddasze tylko do celów pomocniczych - czyli np. na magazynek. Dom z poddaszem ma ściankę kolankową - czyli takie podniesienie dachu aby przestrzeń na poddaszu była większa i służyła do mieszkania. Dom piętrowy ma dwie kondygnacje mieszkalne bez skosów. Na koniec zastanów się czy potrzebujesz piwnicy - jeżeli piwniczka jest pożądana zaznacz prostokącik. Jeżeli masz inne wymagania wpisz je w uwagach w kroku nr 13. Zawsze możesz pominąć każdy krok, jeśli nie znasz odpowiedzi.
 
Jaki dach?
namiotowy
wielospadowy
dwuspadowy
płaski
kąt
Krok 2
Kliknij kropeczkę pod obrazkiem daszku, który spełnia Twoje wymagania. Dach kopertowy to taki, który ma jeden szczyt czyli taki czubeczek. Dach wielospadowy ma kawałek kalenicy (czyli poziomą krawędź dachu) i kilka połaci. Dwuspadowy dach to taki, który ma dwie połacie, a dach płaski to taki dach, który ma niewielki kąt i jest jednopołaciowy. Kliknij kropeczkę pod obrazkiem i wpisz preferowany kąt dachu. Jeśli chcesz coś dodać napisz to w uwagach w kroku nr 13.
Jaki garaż?
1-st.
2-st.
wiata
brak
Krok 3
W tym kroku policz swoje samochody i zdecyduj czy chcesz mieć garaż na jedno autko, na dwa, czy może raczej wiatę? A może nie masz samochodu lub będzie stał pod chmurką?. Pomyśl o tym jaki chcesz mieć garaż - częściowo wbudowany, całkowicie lub przystawiony do domu ( z przodu czy z boku)? A może masz jeszcze jakieś inne wymagania? Wpisz je w uwagach w kroku nr 13.
 
Powierzchnia użytkowa
Σ
od
do
Krok 4
Powierzchnia użytkowa to suma powierzchni pomieszczeń mieszkalnych, użytkowych i służących mieszkaniu jak np komunikacja i inne. Oblicza się ją obrysowując pomieszczenia wewnątrz z uwzględnieniem warstwy wykończeniowej. Do tej powierzchni nie wliczamy powierzchni garażu. Ten wskaźnik jest mi bardzo potrzebny.
 
 
Powierzchnia zabudowy
Σ
max
Krok 5
Powierzchnia zabudowy to taka powierzchnia, która pozostaje po obrysowaniu budynku po zewnętrznej stronie z uwzględnieniem warstwy wykończeniowej. Zdarzyć się może, że Twój plan miejscowy lub decyzja o warunkach zabudowy określa taki parametr czyli ile maksymalnie można zabudować swoją działkę. Jeśli nie musisz się ograniczać - pomiń ten krok.
Wymiary budynku
wysokość
m
długość
m
szerokość
m
Krok 6
Jeżeli masz wyobrażenie o tym jakie wymiary ma mieć Twój dom podaj je w okienkach. Sprawdź koniecznie jakie są wymagania zapisane w planie miejscowym lub w decyzji o warunkach zabudowy. Podane wymiary będziemy traktowali jako graniczne czyli maksymalne. Jeśli nic Cię nie ogranicza możesz oczywiście ten krok pominąć.
 
 
Ilość pomieszczeń
sypialnia
dla dwojga
łazienka
sypialnia
jednoosobowa
toaleta
Krok 7
W tym kroku podaj mi ile chcesz mieć sypialni, w których zmieści się łóżko podwójne, pokoików dla jednej osoby oraz preferowaną ilość pomieszczeń sanitarnych. W Twoim domu będzie oczywiście jeszcze jeden salon, jedna kuchnia, wiatrołap, pomieszczenie techniczne, powierzchnie służące komunikacji takie jak schody, korytarze. Jeżeli masz inne wymagania wpisz je w uwagach w kroku nr 13. (np. dwie kuchnie, spiżarnia, duża garderoba itp.).
 
Preferowana technologia.
wielowarstwowa
porotherm
jednowarstwowa
porotherm
jednowarstwowa
ytong
wielowarstwowa
ytong
Krok 8
Z czego chcesz wybudować swój dom? Jeśli masz jakieś szczególne wymagania napisz to w uwagach w kroku nr 13. Jeżeli chcesz, abym zadecydował za Ciebie - pomiń ten krok.
Wymiary działki
m
m
Krok 9
Jaka jest Twoja działka? Jeśli ma ona nietypowy kształt przyślij mi mapkę, wyślij email lub opisz w polu z uwagami w ostatnim kroku.
Strony świata
Wybierz północ
Krok 10
Usytuowanie domu wg stron świata ma ogromne znaczenie dla projektu. Kliknij na kropeczkę tam gdzie masz stronę północną. Przyjąłem, że wejście do domu jest od dołu obrazka.
Kolorystyka
dach
ściana
stolarka
cokół
Krok 11
Na pewno już wiesz jakie kolory chciałbyś, aby miał Twój dom. Opowiedz mi o tym. Może spełnię Twoje marzenia? A może troche kamienia na elewacji, lub drewna? Jeżeli masz inne wymagania wpisz je w uwagach w kroku nr 13.
Wielkość rodziny
para
2 + 1
rodzice
dziecko
2 + 2
rodzice
dzieci
2 + 2 + 2
dziadkowie
rodzice
dzieci
Krok 12
Klikając na któryś z obrazków podpowiesz mi ilu członków rodziny ma się wygodnie pomieścić w Twoim domu.... wyobraź sobie co się dzieje w mrowisku - to dopiero wyzwanie. A może Twoja rodzina jeszcze inaczej wygląda? Opisz to w uwagach w ostatnim kroku. Dziękuję!
KLIKNIJ i sprawdź co dla ciebie wyszukaliśmy.
Te projekty mogą spełniać kryteria domu który chcesz zaprojektować.
Podaj swoje dane
Imię i nazwisko
*
Telefon
E-mail
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię i nazwisko, adres pocztowy, e-mail, telefon) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora danych: Dom Dla Ciebie, Archeco sp.z o.o. ul.Sosnowa 30/2, 55-075 Bielany Wrocławskie.
Jestem świadomy prawa do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz do cofnięcia zgody.
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu oraz Politykę prywatności.
* pole
  obowiązkowe
Krok 13
W czym jeszcze mogę Ci pomóc? W okienku wpisz wszelkie swoje uwagi.

Wysyłając formularz otrzymasz jednokrotną odpowiedź na podany adres e-mail.
Przesłane dane zostaną wykorzystane wyłącznie do udzielenia odpowiedzi.
Wstęp
Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5
Krok 6
Krok 7
Krok 8
Krok 9
Krok 10
Krok 11
Krok 12
Krok 13