X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
Strona główna » PROJEKTY BLIŹNIAKÓW
WYSZUKAJ PROJEKT
Powierzchnia użytkowa
Pokaż opcje
zaawansowane
SORTUJ WG

PROJEKTY BLIŹNIAKÓW

(368)

PROJEKTY DOMÓW SZEREGOWYCH

Projekty bliźniaków oraz projekty domów szeregowych to oferta skierowana do deweloperów, ale także do klientów indywidualnych. Jest to doskonała alternatywa dla inwestorów posiadających wąskie działki. Bliźniaki pozwalają na optymalne zagospodarowanie miejsca. Szeregowy układ umożliwia zwiększenie przestrzeni użytkowej, dlatego jest to rozwiązanie chętnie stosowane również na działkach o nietypowym układzie.
(0)
201 tys.
4 pokoje
1 łazienka
garaż: 1-st.
Papuga z garażem 1−st. szeregówka[A−SZ]
95,1 m²
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
247 tys.
4 pokoje
3 łazienki
garaż: 1-st.
Bazyli z garażem 1−st. szeregówka[A−SZ]
119,6 m²
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
387 tys.
6 pokoi
2 łazienki
garaż: brak
Skowronek bez garażu bliźniak[B−BL1]
146,0 m²
(0)
387 tys.
6 pokoi
2 łazienki
garaż: brak
Skowronek bez garażu bliźniak[B−BL2]
146,0 m²
POKAŻ WIĘCEJ
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
593 tys.
4 pokoje
3 łazienki
garaż: 1-st.
Artur z garażem 1−st. bliźniak[A−BL1]
167,4 m²
POKAŻ WIĘCEJ
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
372 tys.
5 pokoi
2 łazienki
garaż: brak
Azalia bez garażu bliźniak[B−BL2]
200,5 m²
POKAŻ WIĘCEJ
POKAŻ WIĘCEJ
(3)
380 tys.
5 pokoi
2 łazienki
garaż: brak
Azalia bez garażu bliźniak[B−BL1]
208,7 m²
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
558 tys.
10 pokoi
2 łazienki
garaż: 1-st.
Long z garażem 1−st. bliźniak[A−BL1]
223,6 m²
(0)
502 tys.
8 pokoi
2 łazienki
garaż: brak
Ewa bez garażu bliźniak[B−BL]
230,4 m²
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
10 pokoi
4 łazienki
garaż: wiata
Gajówka z wiatą[A1−BL2]
231,4 m²
POKAŻ WIĘCEJ
POKAŻ WIĘCEJ
POKAŻ WIĘCEJ
(0)
630 tys.
5 pokoi
3 łazienki
garaż: 1-st.
Cezar z garażem 1−st. bliźniak[A−BL1]
290,8 m²
POKAŻ WIĘCEJ
POKAŻ WIĘCEJ
Projekty bliźniaków polecamy osobom traktującym dom jako inwestycję. Ekonomia jest dużą zaletą układu szeregowego. Nie chodzi tylko o koszty utrzymania i eksploatacji budynku, ale o długofalowe korzyści. Możesz wybudować dom dla siebie i dla starszego pokolenia, albo w celach np. wynajmu, tak aby drugie skrzydło spłacało inwestycję. Szeregowy układ jest bardzo komfortowy dla wszystkich użytkowników. Skrzydła funkcjonują tak, jak niezależne budynki, więc lokatorzy bliźniaków mają zagwarantowaną pełną prywatność. Bliniak będzie też bardziej atrakcyjną ofertą dla najemcy niż mieszkanie. Z kolei deweloperzy mogą wykorzystać projekty domów szeregowych, by zapewnić Klientom wygodną przestrzeń do życia na sąsiadujących, niewielkich działkach.

Projekty domów szeregowych z poddaszem i bez poddasza
Zarówno domy parterowe, jak i piętrowe można łączyć w bliźniaki.  Wachlarz propozycji również o mniej typowe projekty domów szeregowych. Miłośnikom dużej powierzchni mieszkalnej polecamy bliźniaki piętrowe, w których każde skrzydło z osobna zapewni odpowiednią ilość miejsca dla wielodzietnej rodziny. Proponujemy także projekty bliźniaków z poddaszem do adaptacji. Takie rozwiązanie to inwestycja na przyszłość. W razie powiększenia rodziny lub przyjęcia dodatkowych lokatorów, poddasze będzie można łatwo zamienić w wygodne pokoje.

Oferta Domu Dla Ciebie to również bliźniaki w wariantach z garażem lub bez. Wybierz projekt domu szeregowego z garażem jednostanowiskowym lub takim, który pomieści dwa auta. Naturalnie, nasza pracownia przygotowała różne warianty, a garaż w każdym skrzydle można dostosować do potrzeb przyszłych lokatorów. Warto również zapoznać się z możliwościami połączenia skrzydeł. Bliźniaki mogą być złączone od strony garaży, pomieszczeń technicznych lub pokoi. Zamów projekt, który będzie najlepiej pasować do stylu życia Twojej familii.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ