Rabat do 350 zł na projekty domów!
Do końca promocji pozostało:
 
 
 
 
dni
godzin
minut
sekund
Sprawdź projekty objęte promocją
X
  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane
WYSZUKAJ PROJEKT
Powierzchnia użytkowa
Pokaż opcje
zaawansowane
SORTUJ WG

Projekty garaży

(13)
garaż dwustanowiskowy
G2 W2
40,2 m²
garaż dwustanowiskowy
G10
49,1 m²
garaż dwustanowiskowy
G8
38,2 m²
garaż jednostanowiskowy
G9
25,5 m²
garaż jednostanowiskowy
G7
19,1 m²
garaż dwustanowiskowy
G6
49,1 m²
garaż jednostanowiskowy
G5
25,5 m²
garaż dwustanowiskowy
G4
64,5 m²
garaż dwustanowiskowy
G3
50,4 m²
garaż dwustanowiskowy
G2
40,2 m²
garaż jednostanowiskowy
G1
18,4 m²

Własny garaż to niewątpliwie jedna z większych zalet posiadania domu. Oznacza to brak konieczności szukania miejsca postojowego na osiedlowych parkingach, ale również gwarantuje zabezpieczenie samochodu, chociażby przed warunkami atmosferycznymi. Do wyboru są garaże, które znajdują się bezpośrednio w domu, ale coraz więcej osób rezygnuje z tego rozwiązania i decyduje się na garaż wolnostojący. Jest to szczególnie powszechne, gdy działka jest wąska, ale długa. W takiej sytuacji wolnostojący garaż będzie najlepszym pomysłem.


Projekty garaży przy domu


Nasze biuro architektoniczne wykonuje projekty garaży z pomieszczeniem gospodarczym, które mogą mieć dowolną powierzchnię, a nawet kształt - w zależności od posiadanej działki oraz planu zagospodarowania przestrzennego. W ten sposób zyskujecie Państwo nie tylko miejsce dla swojego samochodu, ale również dodatkową przestrzeń do przechowywania. Takie projekty garaży staramy się wykonywać w taki sposób, aby pasowały wizualnie do elewacji domu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm o różnym profilu działalności. Na Państwa życzenie możemy zaprojektować garaż o dowolnym metrażu oraz przeznaczeniu.


Projekty garaży murowanych i inne


W zależności od potrzeb naszych klientów wykonujemy projekty garaży z wiatą oraz tych murowanych. Wszystko zależy od specyfiki danej działki oraz obowiązujących na niej przepisów prawa budowlanego. Garaże bardzo często służą również jako miejsce do pracy, więc dostępne są u nas projekty garaży, które można zaaranżować w dowolny sposób. Mogą to być projekty garaży wielostanowiskowych, jak i dwustanowiskowych, w zależności od ilości posiadanych pojazdów oraz przeznaczenia budynków. Garaże są bardzo praktyczne oraz przydatne jako miejsce postojowe dla samochodów, ale sprawdzą się również do przechowywania różnego rodzaju rzeczy czy dokonywania drobnych napraw. Zachęcamy do sprawdzenia gotowych projektów garaży dostępnych w ofercie naszego bura architektonicznego.

KATEGORIE PROJEKTÓW

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ