• Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


ZAMÓW BEZPŁATNY KATALOG i ZYSKAJ RABAT 200zł NA ZAKUP PROJEKTU DOMU

Jeżeli szukasz sprawdzonego projektu domu, to już dziś możesz zamówić bezpłatny katalog projektów naszego autorstwa. Znajdziesz w nim popularne projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów bliźniaczych, projekty domów szeregowych oraz nowe projekty domów. Zamawiając katalog zyskujesz RABAT 200zł na zakup projektu domu - promocja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych, łączy się z innymi promocjami, z wyłączeniem promocji dla posiadaczy karty dużej rodziny.

RABAT 200zł
Dane kontaktowe i do wysyłki:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię i nazwisko, adres pocztowy, e-mail, telefon) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora danych: Dom Dla Ciebie, Archeco sp.z o.o. ul.Sosnowa 30/2, 55-075 Bielany Wrocławskie. Jestem świadomy prawa do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz do cofnięcia zgody.
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu oraz Politykę prywatności.
 
suma do zapłaty: 0,00 zł  9,99 zł
informacje obowiazkowe
Klikając Potwierdzam zakup zobowiązujesz się do zapłaty powyższej kwoty.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ
Zamów katalog
Zamów rozmowę
71 31 12 066