• Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Zwrot projektu

Konsument ma prawo zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, zgodnie z Regulaminem serwisu i obowiązującymi przepisami.


W celu usprawnienia procedury zwrotu, zgłoszenie faktu odstąpienia od zakupu należy dokonać telefonicznie pod numerem: 071 361 46 86.
Można również w tym celu skorzystać ze wzoru formularza.

Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i odesłać na adres pracowni dołączając oryginał paragonu / faktury, oraz oświadczenie o rezygnacji z zakupu. Koszty zwrotu zamówienia do pracowni ponosi kupujący.
Przesyłki na koszt pracowni nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

Warunkiem przyjęcia zwrotu projektu jest dostarczenie go w stanie nienaruszonym, tj. bez śladów rozszywania w celu kopiowania, zużycia, bądź uszkodzenia. Zwracany projekt musi być kompletny.

Zwrot pieniędzy nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej na wskazane przez Państwa konto bankowe. W przypadku sprzedaży na fakturę VAT, podstawą do zwrotu należności za projekt jest odesłanie na adres pracowni podpisanej faktury korygującej.

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ