Rabat do 350 zł na projekty domów!
Do końca promocji pozostało:
 
 
 
 
dni
godzin
minut
sekund
Sprawdź projekty objęte promocją
X
  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane

O firmie

Nasza historia:
Od 2000 roku prowadzimy działalność projektową, w dziedzinie projektowania domów jednorodzinnych. Pod marką GALERIA PROJEKTÓW Dom dla Ciebie oferujemy naszym klientom autorskie projekty gotowe domów jednorodzinnych i garaży. Niemal od początku, poczynając od pierwszego projektu o nazwie "Bartosz", nasze projekty zyskały uznanie klientów w całym kraju. Dawało nam to ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Rozwijaliśmy nasze umiejętności, a w oparciu o nabyte doświadczenia powiększaliśmy systematycznie ofertę firmy. Dziś oferujemy kilkaset projektów domów i ich wariantów. Nasze projekty prezentowane są w wielu ogólnopolskich wydawnictwach. Prowadzimy również działalność jako wydawnictwo i wydajemy własny katalog projektów pod tytułem: "Domy dla Ciebie". Niemal od początku, sprzedaż naszych projektów prowadzimy poprzez serwis internetowy www.domdlaciebie.com.pl oraz sieć pośredników na terenie całego kraju, którą wciąż rozwijamy.

Nasza misja:
Tworzyć projekty domów jednorodzinnych dostosowane do oczekiwań, do wyobrażeń i do wymagań inwestorów. Projektować domy oszczędne w budowie i w użytkowaniu, uwzględniając realia polskiego rynku, tak aby marzenia o własnym domu mogły być realne dla większości polskich rodzin. Satysfakcja naszych klientów jest najważniejszym dobrem. Stosując wysokie standardy organizacyjne, pragniemy zapewniać wysoką jakość opracowania projektów. Nasze działania chcemy opierać o obowiązujące przepisy prawne. Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do projektowania, jesteśmy członkami izb zawodowych, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie projektowania.

Nasze cele:
Ugruntowanie osiągniętej pozycji na rynku projektów gotowych, rozwój firmy oraz stałe zwiększanie konkurencyjności, poprzez:
- konsekwentne powiększanie i wzbogacanie oferty projektów gotowych,
- zapewnienie wysokiej jakości technicznej opracowania projektów,
- wysoki standard obsługi klienta.

Dane rejestrowe firmy:

ARCHECO PLUS sp.z o.o. sp.k.
55-040 Bielany Wrocławskie
ul.Sosnowa 30/2

NIP: 8961597285

REGON: 386981830

KRS: 0000858914

Kap.zakł. 1.000PLN


ARCHECO sp. z o.o.
55-075 Bielany Wrocławskie
ul. Sosnowa 30/2
NIP: 8942887065 REGON: 020407832
KRS:0000268901 Kapitał zakładowy: 50.000PLN
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ