X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy projekt - Aron

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 10.07.2018

Nowość! Projekt domu Aron. Projekt Aron to propozycja kompaktowego domu parterowego z dachem dwuspadowym i garażem w bryle. Projekt przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny. Aron posiada sporych rozmiarów strefę dzienną (z wygodnym salonem z wyjściem na częściowo zadaszony taras, dużą kuchnią, sporą spiżarnią i łazienką z prysznicem) oraz funkcjonalną strefę nocną (3 sypialnie, duża łazienka z oknem, pralnia oraz kotłownia z przejściem do garażu i wyjściem na ogród.) Szeroki podcień z przodu domu chroni wejście główne przed opadami. Sporych rozmiarów kotłownia pomieści piec na paliwo stałe. Dom ma prosta konstrukcję i bryłę, co z pewnością będzie miało przełożenie w kosztach budowy i odczuwalne w trakcie realizacji.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Aron
Autor projektu: Bożena Rusin

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ