X

Zaloguj się jeśli posiadasz konto

Jeśli jesteś naszym pośrednikiem zaloguj się na swoje konto, dane do zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane


Nowy projekt - Mazur

POWRÓT
(nowości w naszej ofercie) 14.03.2019

Nowość! Projekt domu Mazur. (...) Każdy lokal mieszkalny zajmuje osobną kondygnację mieszkalną. Na parterze mieści się ok. 70-metrowe mieszkanie z dużym salonem (...)  Na piętrze mieści się podobne mieszkanie, do którego wchodzi się schodami ze wspólnego wiatrołapu. Tu zaprojektowano również wygodny salon z kuchnią, z balkonem i kominkiem.(...) Segment jest przystosowany do łączenia ścianami szczytowymi w celu uzyskania zabudowy bliźniaczej, szeregówki lub domu czterolokalowego.Więcej szczegółów na stronie:
Projekt domu Mazur
Autor projektu: Maja Klimowicz

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NOWOŚCI
Pamiętaj, zawsze jest dobry czas na budowę wymarzonego domu!

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

X

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ