• Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane

Partnerzy Dom Dla Ciebie


termo

www.termoorganika.pl


Termo Organika - renomowany producent izolacji termicznych.
Firma Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje "Styropian w Kropki" - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości, zawierający grafit, wzmacniający właściwości izolacyjne styropianu. Termo Organika proponuje produkty w kilku kategoriach: "Ściana", "Dach - Podłoga", "Fundament", "Parking" oraz "Styropiany Specjalne".fakro

www.fakro.pl

FAKRO - renomowany producent okien dachowych.
Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 20 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.
Jej współzałożycielem i obecnym prezesem jest  Ryszard Florek - pomysłodawca i główny realizator uruchomienia produkcji okien dachowych w Polsce. Dzisiaj FAKRO jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najprężniej rozwijających się firm w Polsce.
W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.Aluprof_logo___RGB_nowe_2021
dom.aluprof.eu
Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki prawie 70 letniemu doświadczeniu firma Aluprof S.A. posiada ponad 1300 stałych klientów. Roczne przychody ze sprzedaży Aluprof S.A. przekraczają 297 mln EUR. Eksport stanowi około 40% ogólnej sprzedaży. Firma zatrudnia ponad 2200 pracowników.


Mitek Industrieswww.dachymitek.pl

Mitek Industries - dostawca technologii prefabrykowanych konstrukcji więźb dachowych.
Mitek Industries to międzynarodowa firma specjalizująca się w technologii wykonywania prefabrykowanej więźby dachowej. Jest ona wykonywana "pod dachem", w elementach-wiązarach. Są one następnie dostarczane na plac budowy, gdzie szybko montuje się je w kompletną więźbę dachową. Jest to rozwiązanie nadające się tak do poddaszy nieużytkowych jak i mieszkalnych. Dzięki oparciu produkcji na specjalistycznym oprogramowaniu i maszynach, wszystkie elementy mają dokładne wymiary i tworzą idealnie równe połacie dachowe. Przy takiej konstrukcji często można wyeliminować kosztowny strop betonowy. Mitek, jako dostawca technologii, posiada kilkadziesiąt zakładów w różnych rejonach Polski wykonujących i montujących prefabrykowane więźby w tym systemie.


Greenenerga Polska to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę, którzy specjalizują się w dziedzinie takiej jak odnawialne źródła energii. Od 2015 roku dynamicznie rozwijamy firmę i realizujemy inwestycje, nie tylko komercyjne, ale i badawczo-rozwojowe, m.in. Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, gdzie zastosowaliśmy szereg różnych rozwiązań technicznych i co najmniej 20 różnych rodzajów paneli, instalację fotowoltaiczną na dachu sklepu Carrefour w Zgorzelcu i inne, które wspomaga energia słoneczna.​ Dlatego dzisiaj swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania.


OKNOPLAST - renomowany producent stolarki okiennej.
Oknoplast to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji jednego z liderów branży stolarki PVC w Europie. Oferta firmy obejmuje: okna PVC i dodatki okienne, drzwi zewnętrzne, rolety oraz wyroby aluminiowe. Obecnie OKNOPLAST współpracuje z siecią ponad 900 Partnerów Handlowych na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Włoch i Francji. Proces produkcyjny jest zarządzany online i odbywa się ze spełnieniem wszystkich wymogów ISO 9001:2008, jak również zgodnie z normą Unii Europejskiej EN 14351-1:2006 niezbędną do wydania przez producenta deklaracji zgodności i oznaczania wyrobów budowlanych symbolem CE. Zaufanie jakim się cieszy Oknoplast sprawia, że aż 70% klientów firmy pochodzi z polecenia a ich ogólna liczba przekroczyła już 860 tysięcy. Najwyższą jakość wyrobów OKNOPLAST potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie.


logo_bdFirma ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH ROMAN FURTAK we współpracy z pracownią Dom Dla Ciebie, świadczy usługi z zakresu budownictwa i oferuje wykonanie domów w technologii tradycyjnej, wg wybranych projektów gotowych autorstwa pracowni DOM DLA CIEBIE.

UWAGA - NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY W WOJEWÓDZTWIE: MAZOWIECKIM, WARMIŃSKO-MAZURSKIM, PODLASKIM, LUBELSKIM, ŚWIĘTOKRZYSKIM, ŁÓDZKIM, KUJAWSKO-POMORSKIM
logo_nowydom

Firma NOWYDOM we współpracy z pracownią Dom Dla Ciebie, świadczy usługi z zakresu budownictwa energooszczędnego i oferuje wykonanie domów w technologii prefabrykatów z keramzytu oraz w tradycji, wg wybranych projektów gotowych autorstwa pracowni DOM DLA CIEBIE.

UWAGA - NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY W WOJEWÓDZTWIE: ŚLĄSKIM, MAŁOPOLSKIM, OPOLSKIM I DOLNOŚLĄSKIM 
ventia

Firma Ventia Sp. z o.o. została założona pod koniec 2009 roku. Głównym obszarem działalności firmy Ventia jest dystrybucja urządzeń oraz elementów instalacji do zastosowania w branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC, ang. Heating Ventilation Air Conditioning). Produktami wiodącym w działalności spółki Ventia są centrale wentylacyjne i rekuperacyjne KOMFOVENT, kurtyny powietrzne i produkty akustyczne STAVOKLIMA oraz produkty HAVACO, systemy wentylacji basenowej DANTHERM, wentylatory CASALS.

Ventia jest firmą techniczną, która w swojej działalności skutecznie łączy współpracę z projektantami branżowymi oraz firmami instalacyjnymi. Misją firmy jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dystrybucja na polskim rynku sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji.Jeżeli interesuje Cię współpraca skontaktuj się z nami mailowo biuro@domdlaciebie.com.pl

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ