Rabat do 350 zł na projekty domów!
Do końca promocji pozostało:
 
 
 
 
dni
godzin
minut
sekund
Sprawdź projekty objęte promocją
X
  • Pow. użyt.
  • Wyszukiwanie
    zaawansowane

Partnerzy Dom Dla Ciebie


termo

www.termoorganika.pl


Termo Organika - renomowany producent izolacji termicznych.
Firma Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje "Styropian w Kropki" - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości, zawierający grafit, wzmacniający właściwości izolacyjne styropianu. Termo Organika proponuje produkty w kilku kategoriach: "Ściana", "Dach - Podłoga", "Fundament", "Parking" oraz "Styropiany Specjalne".fakro

www.fakro.pl

FAKRO - renomowany producent okien dachowych.
Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 20 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.
Jej współzałożycielem i obecnym prezesem jest  Ryszard Florek - pomysłodawca i główny realizator uruchomienia produkcji okien dachowych w Polsce. Dzisiaj FAKRO jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najprężniej rozwijających się firm w Polsce.
W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.Aluprof_logo___RGB_nowe_2021
aluprof.com

Lider i innowator branży.
Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w ponad 50 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne systemy aluminiowe przeznaczone do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej.

Jakość produktów jest dla Aluprof wartością nadrzędną, dlatego inżynierowie Aluprof nieustannie opracowują zaawansowane technologicznie rozwiązania, odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa w zakresie energooszczędności i swobody projektowania.

Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” Aluprof promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego.
Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.com.
Mitek Industrieswww.dachymitek.pl

Mitek Industries - dostawca technologii prefabrykowanych konstrukcji więźb dachowych.
Mitek Industries to międzynarodowa firma specjalizująca się w technologii wykonywania prefabrykowanej więźby dachowej. Jest ona wykonywana "pod dachem", w elementach-wiązarach. Są one następnie dostarczane na plac budowy, gdzie szybko montuje się je w kompletną więźbę dachową. Jest to rozwiązanie nadające się tak do poddaszy nieużytkowych jak i mieszkalnych. Dzięki oparciu produkcji na specjalistycznym oprogramowaniu i maszynach, wszystkie elementy mają dokładne wymiary i tworzą idealnie równe połacie dachowe. Przy takiej konstrukcji często można wyeliminować kosztowny strop betonowy. Mitek, jako dostawca technologii, posiada kilkadziesiąt zakładów w różnych rejonach Polski wykonujących i montujących prefabrykowane więźby w tym systemie.


OKNOPLAST - renomowany producent stolarki okiennej.
Oknoplast to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji jednego z liderów branży stolarki PVC w Europie. Oferta firmy obejmuje: okna PVC i dodatki okienne, drzwi zewnętrzne, rolety oraz wyroby aluminiowe. Obecnie OKNOPLAST współpracuje z siecią ponad 900 Partnerów Handlowych na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Włoch i Francji. Proces produkcyjny jest zarządzany online i odbywa się ze spełnieniem wszystkich wymogów ISO 9001:2008, jak również zgodnie z normą Unii Europejskiej EN 14351-1:2006 niezbędną do wydania przez producenta deklaracji zgodności i oznaczania wyrobów budowlanych symbolem CE. Zaufanie jakim się cieszy Oknoplast sprawia, że aż 70% klientów firmy pochodzi z polecenia a ich ogólna liczba przekroczyła już 860 tysięcy. Najwyższą jakość wyrobów OKNOPLAST potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie.


logo_bdFirma ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH ROMAN FURTAK we współpracy z pracownią Dom Dla Ciebie, świadczy usługi z zakresu budownictwa i oferuje wykonanie domów w technologii tradycyjnej, wg wybranych projektów gotowych autorstwa pracowni DOM DLA CIEBIE.

UWAGA - NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY W WOJEWÓDZTWIE: MAZOWIECKIM, WARMIŃSKO-MAZURSKIM, PODLASKIM, LUBELSKIM, ŚWIĘTOKRZYSKIM, ŁÓDZKIM, KUJAWSKO-POMORSKIM
logo_nowydom

Firma NOWYDOM we współpracy z pracownią Dom Dla Ciebie, świadczy usługi z zakresu budownictwa energooszczędnego i oferuje wykonanie domów w technologii prefabrykatów z keramzytu oraz w tradycji, wg wybranych projektów gotowych autorstwa pracowni DOM DLA CIEBIE.

UWAGA - NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY W WOJEWÓDZTWIE: ŚLĄSKIM, MAŁOPOLSKIM, OPOLSKIM I DOLNOŚLĄSKIM 
ventia

Firma Ventia Sp. z o.o. została założona pod koniec 2009 roku. Głównym obszarem działalności firmy Ventia jest dystrybucja urządzeń oraz elementów instalacji do zastosowania w branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC, ang. Heating Ventilation Air Conditioning). Produktami wiodącym w działalności spółki Ventia są centrale wentylacyjne i rekuperacyjne KOMFOVENT, kurtyny powietrzne i produkty akustyczne STAVOKLIMA oraz produkty HAVACO, systemy wentylacji basenowej DANTHERM, wentylatory CASALS.

Ventia jest firmą techniczną, która w swojej działalności skutecznie łączy współpracę z projektantami branżowymi oraz firmami instalacyjnymi. Misją firmy jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dystrybucja na polskim rynku sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji.Jeżeli interesuje Cię współpraca skontaktuj się z nami mailowo biuro@domdlaciebie.com.pl

Logowanie

Jeśli posiadasz konto
zaloguj się.

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze
konta zarejestruj się.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasło, podaj swój adres
email. Prześlemy nowe hasło na Twoją skrzynkę.

Akceptuję regulamin

Chcę otrzymywać newlsetter

Możesz również zalogować się używając konta na:

Serwis www.domdlaciebie.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.domdlaciebie.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies AKCEPTUJĘ